Про Нас

Дослід Технологій.

Ми робимо Дивовижні речі.

Базуємося в Україні в м.Одесі.
Ми створюємо AMP сторінки та веб-сайти, чудові бренди та ультрасучасні додатки

Заснована у 2018 році студія "Creator" піднялася на рівень надійності та якісності. Наша увага завжди була зосереджена на створенні приємного, інтуїтивного, цікавого та чудового дизайну. Ось що нас відрізняє від решти.

Наші Знання.

разработка
продвижение

Дизайн

"Creator" была основана на идее, что дизайн может изменить способ взаимодействия потребителей и брендов друг с другом. Мы создаем возможности, которые обеспечивают ощутимую ценность для пользователей и компаний.Мы занимаемся разработкой, основываясь на опыте работы с пользователями, дизайнов веб-сайтов.

Разробка

Ми маємо унікальні можливості для роботи з компаніями з метою розробки та вдосконалення діяльності по веб проектам, які сприяє досягненню результатів світового рівня.

Видеосъёмка

Рекламні відео — це інструмент продажу конкретного продукту або послуги. Іміджеві відеоролики - спосіб розповісти про компанію, сформувати її образ у свідомості потенційних замовників і домогтися їхньої симпатії. Корпоративні відеоролики - це короткометражні фільми тривалістю від 3 до 15 хвилин для потенційних клієнтів і співробітників компанії, яким важливо дізнатися про її історію, діяльність, досягнення та гідності.

Нам Довіряють.

Ми послідовно прагнемо бути в авангарді нових веб-технологій. Ми захоплені тим, що завоювали довіру наших клієнтів.